Iz keca u dvojku, uz penal u nadoknadi!

Izvor: Mondo, 24.Sep.2015, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Iz keca u dvojku", uz penal u nadoknadi!

Monpelje i Monako odigrali "lud" meč. Bolje da i ne pomišljamo šta bi bilo da se igralo u Srbiji...

Fudbaleri Monpeljea i Monaka odigrali su triler utakmicu u 7. kolu francuskog prvenstva.

Domaćin je vodio na poluvremenu 2:0, golom Kongrea u 26. i autogolom Karila u 45. minutu.

Taj rezultat stajao je na semaforu sve do 56. minuta, kada je Fabio Koentrao postigao gol za Monako. U 65. Lemar je doneo izjednačenje, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << a zatim nije bilo golova sve do petog minuta nadoknade!

Šok za domaće navijače usledio je kada je golman Ligali naivno oborio Koentraa, posle ispuštene lopte.

Izvor: YouTube

Siguran sa bele tačke bio je Fabinjo za konačnih 3:2 i 11 bod desetoplasiranog Monaka.

Monpelje je ostao na začelju sa samo jednim bodom, dok se posle sedam kola Lige 1 na prvom mestu nalazi PSŽ sa 17 bodova.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.