Izvor: B92, 20.Dec.2022, 13:47
Iz Morače izvučeno telo muškarca
Podgorica -- U koritu reke Morače u naselju Botun pronađeno je telo muške osobe, čiji identitet još nije utvrđen.
Policija je na licu mesta.
Prema saznanjima podgoričkog portala CdM, telo je pronašao meštanin.
U naselju Botun je pronađeno vozilo nestalog poštara Miloša Stamatovića. Njegov nestanak prijavile su kolege u subotu nakon što se nije pojavio da se razduži.
Kod sebe je imao 15.000 evra namenjenih penzionerima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











