Ibrahimović: PSŽ je veliki korak u mojoj karijeri

Izvor: Politika, 18.Jul.2012, 21:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ibrahimović: PSŽ je veliki korak u mojoj karijeri

PARIZ – Doskorašnji fudbaler Milana Zlatan Ibrahimović potpisao je danas trogodišnji ugovor sa francuskim Pari Sen Žermenom.

„Zaista sam presrećan zbog dolaska u PSŽ. Ovo je veliki korak u mojoj karijeri i predstavlja ostvarenje još jednog sna”, kazao je Ibrahimović nakon potpisivanja ugovora u Parizu.

PSŽ je Milanu na ime obeštećenja za napadača platio 20 miliona evra. Ibrahimović bi godišnje >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << u Parizu trebalo da zarađuje između 12 i 14 miliona evra. Ibrahimović je prošle sezone postigao 35 golova na 44 utakmice u dresu rosonera. U dosadašnjoj karijeri on je još igrao za Malme, Ajaks, Juventus, Inter i Barselonu.

Švedski fudbaler je drugo pojačanje koje je PSŽ predstavio danas, a pre njega pred novinare je izašao bivši igrač Peskare Marko Verati.

Bogati klub iz francuske prestonice je u ovom prelaznom roku već doveo Argentinca Ezekijela Lavecija i Brazilca Tijaga Silvu.

Tanjug

objavljeno: 18.07.2012.

Nastavak na Politika...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.