Izvor: Kurir, 20.Apr.2014, 00:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
I DALJE SE PRIČA O NJEMU: Bejl kao junak iz crtanog filma
Dovitljivi navijači stavili su brzog Velšanina u neobično okruženje
Ako bar malo pratite sport, onda znate da je u sredu Real Madrid osvojio Kup Kralja savladavši najveće rivale iz Katalonije, a da je ulogu junaka zauzeo Geret Bejl.
Velški fudbaler je fantastičnim sprintom pobegao svom čuvaru i postigao odlučujući gol na meču, a od tog trenutka, na internetu se zbijaju šale na račun njegove izvanredne brzine.
Ovoga puta u pitanju poređenje Bejla i čuvene Ptice trkačice iz crtanog filma, uživajte:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












