Hladno jutro, tokom dana sunčano i toplo

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Sep.2024, 02:03

Hladno jutro, tokom dana sunčano i toplo

U Srbiji će danas jutro biti hladno, a tokom dana pretežno sunčano i toplo za ovaj period godine, s najvišom dnevnom temperaturom od 25 do 28 stepeni.

Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), ujutru po kotlinama, dolinama reka i visoravnima zapadne, jugozapadne i južne Srbije mestimično magla.

Vetar slab do umeren, istočni i jugoistočni, krajem dana u košavskom području u pojačanju. Najniža temperatura od 3 do 12 °C, a najviša dnevna >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << od 25 do 28 °C.

I u Novom Sadu nakon hladnog jutra, tokom dana pretežno sunčano i toplo za ovaj period godine.

Vetar slab do umeren, istočni i jugoistočni.

Najniža temperatura oko 12, a najviša dnevna oko 28 stepeni Celzijusa.

Prema prognozi za narednih sedam dana, u većini dana pretežno sunčano i toplo za ovaj period godine.

Prolazno naoblačenje sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom očekuje se u utorak i sredu.

U subotu jače naoblačenje sa kišom i pljuskovima sa grmljavinom i padom temperature zahvatiće prvo severne i zapadne krajeve, a u nedelju će se proširiti i na ostatak zemlje. U ponedeljak postepeni prestanak padavina.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

PRVI, ALI NE I PRAVI JESENJI DAN Biće sunčano i toplo, najviša dnevna temperatura do 28 stepeni

Izvor: Blic, 23.Sep.2024

U Srbiji će u ponedeljak jutro biti hladno, a tokom dana pretežno sunčano i toplo za ovaj period godine, s najvišom dnevnom temperaturom od 25 do 28 stepeni.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.