Izvor: Radio Slobodna Evropa, 12.Dec.2012, 14:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Haradinaj: U vladu samo kao premijer
Lider opozicione Alijanse za budućnost Kosova (AZBK) Ramuš Haradinaj izjavio je danas da će stranka na čijem je čelu ući u koaliciju s vladajućom Demokratskom partijom Kosova samo ako on bude vodio vladu.
U intervjuu za RTK, Haradinaj je danas kazao da je AZBK zainteresovan za promenu sadašnje situacije na Kosovu, pošto ona nije dobra, ali da je glavni uslov za ulazak u vladu da on bude na njenom čelu.
Ocenio je da je politički dijalog sa Srbijom odgovnornost svih, a ne samo vlade.
...
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











