Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Jan.2019, 14:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hapšenja zbog više oružanih pljački u Beogradu
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su N.V. (1994) i G.P. (1995) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela razbojništvo i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Oni se sumnjiče da su od novembra prošle do 20. januara ove godine na Vračaru, Rakovici i Voždovcu maskirani fantomkama ulazili u prodavnice i apoteku i uz pretnju pištoljem i nožem od radnica oduzimali novac iz kasa i >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << sefova.
U sedam razbojništava za koja se sumnjiče ukupno su oduzeli 623.800 dinara.
Policija je prilikom pretresa stanova u kojima osumnjičeni borave pronašla pištolj, nož i fantomke.
N.V. je uhapšen neposredno nakon pokušaja razbojništva u jednom slot klubu na Voždovcu, kada je uz pretnju pištoljem od radnika pokušao da oduzme novac.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu biti privedeni Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
PALI BEOGRADSKI RAZBOJNICI Maskirani fantomkama pljačkali prodavnice po Vračaru, Rakovici i Voždovcu
Izvor: Blic, 23.Jan.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su N.V. (24) i G.P. (23) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela razbojništvo i nedozvoljena prozvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.





