HAVARIJA: Dačiću se opet pokvario avion

Izvor: Kurir, 07.Dec.2012, 07:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HAVARIJA: Dačiću se opet pokvario avion

Premijer morao da odloži let za Kipar jer je otkazao važan deo na „falkonu“

BEOGRAD - Havarija!

Premijer Ivica Dačić sinoć nije mogao da poleti na vreme za Kipar jer se ponovo pokvario Vladin „falkon“, star tridesetak godina!

Kvar na takozvanom stend-baj horizontu je, na sreću, otkriven na vreme, odmah pošto je Dačić s pratnjom ušao u avion. Premijer je morao da odloži put dok se ne zameni deo na letelici.

Inače, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Dačić je u Vladinom „falkonu“ preživeo pravu dramu u avgustu ove godine, tokom leta za London na Olimpijske igre.

Premijer bi na Kipru trebalo da se sastane s predsednikom ove države Dimitrisom Hristofijasom i ministarkom spoljnih poslova Erato Kozaku Markulis.

(R. K.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.