Godinu dana besplatnih ručkova

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Sep.2011, 03:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Godinu dana besplatnih ručkova

NOVI SAD -

Omladinski centar CK 13 iz Novog Sada obeležiće danas godinu dana od pokretanja Otvorene kuhinje, u kojoj se sprema vegetarijanska hrana, za one koji nemaju novaca za obrok.

Za godinu dana, u Otvorenoj kuhinji, volonteri su spremili više od 2.000 obroka veganskih i vegetarijanskih specijaliteta, navodi se u saopštenju za javnost Omladinskog centra CK 13.

Mladi volonteri su kuvali i više od 100 obroka odjednom i uvek je bilo dovoljno hrane za sve, navodi se u saopštenju.

Poziv za uključivanje u rad Otvorene kuhinje otvoren je neprestano, a večera će danas biti spremna u 18 sati, piše u saopštenju.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.