Gašić: U maju neće biti smanjenje plata

Izvor: NoviMagazin.rs, 03.Mar.2015, 18:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gašić: U maju neće biti smanjenje plata

Ministar odbrane Bratislav Gašić izjavio je danas da u maju neće biti smanjenje plata zaposlenih u tom ministarstvu i Vojsci Srbije.

On je u pauzi sastanka sastanka sa predstavnicima više vojnih sindikata rekao novinarima da "niko u ni u jednom trenutku nije o tome razmišljao, a komoli to izgovorio".

Gašić je precizirao da je sastanak sazvan pošto su tokom prepodneva, ispred zgrade Ministarstva odbrane, predstavnici Granskog sindikata uprave pravosuđa, odbrane i policije "Nezavisnost" delili letke sa najavama o navodnom smanjenju plata.
Pogledaj vesti o: Vojska Srbije

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.