GRAĐANI PONIZILI ĐAVOLE: Siti pobedio Junajted s 4:1!

Izvor: Kurir, 22.Sep.2013, 19:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GRAĐANI PONIZILI ĐAVOLE: Siti pobedio Junajted s 4:1!

Fudbaleri Sitija su trenutno treći na tabeli, dok je Junajted tek osmi

MANČESTER - Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu gradskog rivala Mančester junajted s 4:1 u derbi meču petog kola Premijer lige.

Prvi gol na utakmici viđen je u 16. minutu. Kolarov je odlično ubacio s leve strane, a Aguero je atraktivnim "polumakazicama" postigao gol. Činilo se da će prvo poluvreme da se završi minimalnim vođstvom domaćih, ali je Jaja Ture >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u 45. minutu posle pokušaja Negreda podmetnuo nogu u smestio je loptu u mrežu.

"Građani" su treći gol postigli na startu drugog poluvremena u 47. minutu. Kolarov je dodao loptu do Negreda, koji je potom centrirao na drugu stativu gde je Aguero neometan pogodio mrežu Junajteda. Samo tri minuta kasnije novi gol za domaće. Navas se neometano prošetao po levoj strani, a lopta je došla do Nasrija koji je pogodio za ubedljivo vođstvo Sitija. Konačan rezultat postavio je Vejn Runi u 87. minutu.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

GRAĐANI PONIZILI ĐAVOLE: Siti pobedio Junajted s 4:1!

Izvor: Dzungla.org, 22.Sep.2013

Fudbaleri Sitija su trenutno treći na tabeli, dok je Junajted tek osmi OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.