Izvor: Blic, 25.Sep.2017, 22:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Finale predstave "Olimp" na RTS-u gledalo više od 220.000 ljudi
RTS je prvi put u svojoj istoriji na svom programu imao direktan prenos koji je trajao 24 časa, objavljeno je na sajtu javnog servisa.
Predstava "Olimp – u slavu kulta tragedije", kojom je otvoren 51. Bitef, prenošena je sa 12 kamera, a ekipu koju je činilo više od 100 ljudi predvodio je reditelj Miško Milojević.
Program kulture i umetnosti RTS 3, prema dnevnom merenju gledanosti, zahvaljujući prenosu predstave Jana Fabra, pozicionirao se znatno bolje nego inače. Spektakularno finale predstave pratilo je više od 220.000 gledalaca.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










