Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Apr.2010, 15:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fejsbuk deaktivirao Bin Ladenov nalog
NJUJORK - Čuveni društveni veb sajt "Fejsbuk" objavio je da je deaktiviran nalog na ime Osame bin Ladena bez posebnog razloga koji bi naveo na pomisao da se možda radi o autentičnom nalogu tog lidera "Al Kaide", prenele su svetske agencije.
Ljudi često pokušavaju da otvaraju lažne naloge pod nazivom osoba koje su poznate bilo zbog pozitivnih, bilo zbog negativnih stvari koje su učinile tako da imamo više tehničkih metoda da bi to sprečili, navedeno je u saopštenju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << portparola "Fejsbuka" Endrjua Nojza.
Američka TV stanica "Ej-Bi-Si" (ABC) je, citirajući saudijski veb sajt "Elaph", prenela da je nalog na "Fejsbuku" otvoren 25. marta i da opisuje Bin Ladena kao "Mudžahedinskog princa" čije su mesto boravišta "planine širom sveta".
"Ej-bi-si" je naveo i da se na Bin Ladenovom nalogu u trenutku zatvaranja nalazilo hiljadu fanova.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...












