Izvor: RTS, 11.Apr.2013, 10:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Eksplozija u pekari u Kruševcu
Kruševljanin S. L. (28) lakše povređen kada je namerno pustio plin koji je eksplodirao u jednoj kruševačkoj pekari. Pričinjena velika materijalna šteta.
U jednoj privatnoj pekari u Kruševcu noćas oko 1.30 dogogila se eksplozija zbog puštanja veće količine plina, javlja dopisnica RTS-a iz Kruševca.
Kako nezvanično saznajemo, plin je namerno pustio S. L. (28), koji je od ranije poznat policiji. Tom prilikom lakše je povređen i zadržan je na hirurškom odeljenju >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Zdravstvenog centra u Kruševcu.
Nezvanično saznajemo da je motiv loše poslovanje i naplata osiguranja.
Nakon eksplozije, izbio je požar koji je brzom intervencijom vatrogasnih ekipa ugašen. Materijalna šteta je velika, a oštećeni su i okolni lokali i stanovi.
Uništeni lokal u kome je do pre mesec i po dana bila pekara, nalazi na Gazimestanskom trgu u blizini Spomenika mira.
U toku je uviđaj.
Pogledaj vesti o: Kruševac
Eksplozija u pekari u Kruševcu
Izvor: NoviMagazin.rs, 11.Apr.2013
Jedna osoba povređena je prilikom eksplozije plina u jednoj pekari u Kruševcu.

















