Ejmin pogled na zamršeni svet

Izvor: Politika, 03.Okt.2011, 10:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ejmin pogled na zamršeni svet

Neprestana borba majke i kćerke zbog različitih pogleda na svet okosnica su predstave „Ejmin pogled” koja je izvedena na sceni Ateljea 212. U ovoj drami likovi se suočavaju sa svojim nerešivim dilemama i večnim pitanjima – kako promeniti svet, i kako preživeti u zamršenom svetu kakav smo zatekli.

Režiju je uradila Ljiljana Todorović, po tekstu engleskog dramskog pisca Dejvida Hera. Za kostimografiju je bila zadužena Snežana Pešić – Rajić. Muziku za ovaj komad komponovao >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << je Zoran Erić. Kroz uzbudljivu i tešku priču publiku je provela glumačka ekipa – Nenad Jezdić, Milica Mihajlović, Renata Ulmanski, Jasmina Avramović, Boris Komnenić i Nikola Rakočević.

A. K.

objavljeno: 03.10.2011

Nastavak na Politika...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.