Dragićevih 13 šavova na glavi posle opasnog sudara

Izvor: Vesti-online.com, 15.Nov.2013, 10:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragićevih 13 šavova na glavi posle opasnog sudara

Slovenački košarkaš imao je veliki peh na utakmici između Finiks Sansa i Portland Trejlblejzersa

Gadna posekotina: Goran Dragić

 

Slovenački košarkaški reprezentativac Goran Dragić zadobio je vrlo neugodnu posektinu na čelu posle sudara na NBA utakmici sa protivničkim igračem.

Košarkaš Finiks Sansa je krenuo na loptu i sudario se Moom Vilijamsom iz Portlanda.

 

Vilijams je ostao da leži na terenu, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je Dragić odmah napustio igru. Portland je na kraju slavio 90:89.

 

Na kraju – 13 šavova i skoro zatvoreno oko, ali je posle prespavane noći Slovenac došao na trening Sansa.

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Dragićevih 13 šavova na glavi posle opasnog sudara

Izvor: Dzungla.org, 15.Nov.2013

Slovenački košarkaš imao je veliki peh na utakmici između Finiks Sansa i Portland Trejlblejzersa. OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.