Izvor: Studio B, 13.Mar.2016, 19:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Dosta je bilo" skuplja potpise
Lider pokreta Dosta je bilo Saša Radulović izjavio da ova politička opcija od sutra kreće u prikupljanje potpisa, da ne namerava da ulazi u bilo kakve koalicije, a očekuje da će na predstojećim izborima preći cenzus i osvojiti bar šest odsto glasova.
„Očekujemo da ćemo ući u skupštinu, a imamo priliku i za dvociren rezultat. Sada je važno da SNS i Vučića spustimo na ispod 40 odsto glasova", rekao je Radulović na drugoj godišnjoj skupštini pokreta.
Radulović je podvukao da nema nameru da ulazi u koalicije.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













