Izvor: Nezavisne Novine, 28.Feb.2022, 15:26
Dodik: Srpska snabdjevena robom, nema mjesta panici
BANJALUKA - Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je Republika Srpska u ovom trenutku snabdjevena potrebnom robom, da su obezbijeđene određene zalihe i ovdje i van Srpske i da nema razloga za paniku.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
"Pravnici da procijene da li su Alkalaj i Turkovićeva prekršili Ustav"
Izvor: Nezavisne Novine, 28.Feb.2022
BANJALUKA - Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je pravnicima dao zadatak da procijene da li su ambasador BiH u UN Sven Alkalaj i ministar spoljnih poslova u Savjetu ministara Bisera Turković prekršili Ustav BiH.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











