Izvor: Nezavisne Novine, 11.Jul.2013, 13:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Do kraja godine otkloniti primjedbe revizije

BANJALUKA - Odgovorni u Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske i upravnim organizacijama u njegovom sastavu, koji rade na poslovima za koje je Glavna služba za reviziju javnog sektora imala primjedbe, dobili su zadatak da do kraja godine otklone nedostatke navedene u izvještaju ove službe.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

SDS traži odgovornost za malverzacije u Ministarstvu poljoprivrede RS

Izvor: Nezavisne Novine, 11.Jul.2013

BIJELJINA - Srpska demokratska stranka (SDS) traži odgovornost za malverzacije koje su dokazane u radu Ministarstva za poljoprivredu Republike Srpske tokom prošle godine, izvještajem Glavne službe za reviziju javnog sektora RS.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.