Izvor: Nezavisne Novine, 01.Jul.2014, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Djelovati na zapošljavanju mladih

SARAJEVO - Šef Delegacije EU u BiH Peter Sorensen izjavio je da su mladi u BiH često primorani da rade u sivoj ekonomiji i da treba djelovati u oblasti zapošljavanja mladih ljudi.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Djelovati na zapošljavanju mladih

Izvor: Cafe.ba, 01.Jul.2014

Šef Delegacije EU u BiH Peter Sorensen izjavio je da su mladi u BiH često primorani da rade u sivoj ekonomiji i da treba djelovati u oblasti zapošljavanja mladih ljudi.

Nastavak na Cafe.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.