Dik Marti pozvan da dođe u Beograd

Izvor: TvojPortal.com, 02.Jul.2011, 08:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dik Marti pozvan da dođe u Beograd

/vesti online/ Predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić- Dejanović pozvala je izvestioca Saveta Evrope Dika Martija da učestvuje u 20. zasedanju Parlamentarne skupštine OEBS-a u Beogradu.

Marti pozvan da u Beogradu iznese sve činjenica iz svog izveštaja
 

Marti je pozvan da 9. jula na skupu o temi "Borba protiv ilegalne trgovine ljudskim organima" predstavi činjenice i saznanja do kojih je došao pripremajući izveštaj za skupštinu SE, saopšteno je >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << iz kabineta predsednice skupštine.
"Uverena sam da ćemo razmenom iskustava i sadržajnim dijalogom sa članovima skupštine OEBS-a doprineti borbi protiv ove pojave, kako na regionalnom, tako i na globalnom nivou", piše u pismu Đukić-Dejanović upućenom Martiju.Ostatak vesti pročitajte na linku

SrbijazasedanjeOEBSpozvan dik marti

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.