Deset bio vezan lancem, a onda krenuo u prvu šetnju

Izvor: B92, 07.Avg.2015, 20:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Deset bio vezan lancem, a onda krenuo u prvu šetnju

Celu deceniju jedan pas je proveo na suncu, kiši i snegu u vrlo neurednom dvorištu. Nikada ga niko nije odveo u šetnju. Onda ga je oteo jedan potpuni stranac i promenio mu život.

Zašto pse ne treba držati napolju?

Pas je bio vezan za drvo 10 do petnaest godina kada ga je pronašao Džared Pajper, veliki ljubitelj životinja. On je vlasnici psa saopštio da će joj uzeti ljubimca, jer je njena nebriga prema njemu bila očigledna. Složila se posle kraćeg negodovanja.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Nakon što je sirotog psa odveo kod veterinara, pronašao mu je i novi dom.

Pritom je snimio njegov prvi odlazak u šetnju, kao i njegove prve igre, koji će vas dirnuti do suza:

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.