Izvor: Nezavisne Novine, 28.Feb.2017, 11:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Demi Lovato ismijana zbog objave na Twiteru
Zvijezda Demi Lovato izazvala je tokom vikenda veliku buru na Twitterru i mnogo kritika upućeno je na račun mlade pjevačice.
Ona je do sada već nekoliko puta bila na meti internet trolova, a ovog puta tviteraši su joj se narugali zbog rezultata DNK testa i novog "otkrića" o sopstvenom porijeklu.
- Uradila sam DNK test i otkrila da sam većinom španskog porijekla, ali imam i indijanske krvi, skandinavske (što uopšte nisam znala), irske i britanske - napisala >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << je ona i dodala da je samo jedan odsto Afrikanka.
Njen posljednji tvit u kome se hvali afričkim porijeklom izazvao je najviše komentara: "Ne zaboravimo taj jedan procenat", napisao je jedan korisnik. "Kako si onda bjelkinja ako si iz Afrike?", našalila se druga tviterašica.
Nastavak na Nezavisne Novine...









