Dejvid Bekam imao saobraćajku

Izvor: Vesti-online.com, 08.Maj.2011, 05:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dejvid Bekam imao saobraćajku

Dejvid Bekam i njegov sin Bruklin doživeli su saobraćajnu nesreću, ali tom prilikom nisu doživeli povrede, saopštila je policija u Los Anđelesu.

Bekam i njegov najstariji sin, vozeći se u velikom "es-ju-vi" vozilu, marke "Kadilak eskalejd", udarili su u zadnji deo zlatnog "Micubišija" na autoputu 405 u Kaliforniji.

Od siline udara, 40-godišnji vozač "Micubišija" zadobio je povredu vrata, pa je prevezen u bolnicu, ali tamo nije konstatovan teži stepen povrede, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << već samo istegnuće.

Protiv slavnog engleskog fudbalera nije pokrenut postupak zbog sudara, niti je bio privođen u policijsku stanicu.

Bekam je igrao za Mančester junajted i Real Madrid, pre nego što je potpisao za LA Galaksi. Bio je kapiten engleske reprezentacije od 2000. do 2006. godine.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.