Deborah De Luca i četiri tehno dame

Izvor: Danas, 03.Maj.2016, 23:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Deborah De Luca i četiri tehno dame

Beograd - - Magacin Depo na adresi Travnička 3 biće domaćin jednom od najatraktivnijih lajnapa ove godine u subotu, 7. maja - te večeri u našu prestonicu stiže zanosna Deborah De Luca, DJ iz Italije, a uz još četiri tehno dame koje će nastupiti u Depou, ovo će definitivno biti žurka za pamćenje.

                 

Priča o devojci koja je započela svoju karijeru kao konobarica i plesačica, a potom postala jedan od najcenjenijih ženskih DJ-eva >> Pročitaj celu vest na sajtu Danas << ne čuje se tako često. Deborah je svoje mesto na svetskoj DJ sceni zaslužila vrednim radom i zahvaljujući producentu Giuseppe Cennamu, uz kog je naučila sve veštine miksanja i produkcije. Nakon izdavanja prvih traka usledili su angažmani širom Italije, a potom Evrope i sveta. Osim dobrom muzikom, veliki broj fanova očarala je i zanosnom lepotom, a Beograđani će u subotu, 7. maja, imati priliku da čuju i vide Deboru u svom gradu. Veče će biti sasvim posebno jer će uz Deboru u Depou nastupiti još četiri fenomenalne dame: gošća Nusha iz Rumunije, naša tehno diva Lea Dobričič, a publika će imati priliku da čuje i b2b DJ set Natashe i Tijane Kabić.

Kao ženski DJ i samim tim retka pojava na rumunskoj tehno sceni, Nusha je muzikom počela da se bavi još 2007. godine. Ova talentovana dama delila je pult sa velikanima kao što su James Zabiela, Solomun, dOP, Blond:Ish, Audiofly, Nakadia, Lee Burridge, Sis, Shlomi Aber, Phil Weeks, Mendo, Alex Niggemann i mnogi drugi. Nusha je jedan od najpoznatijih "afterparty" DJ-eva i to je upravo razlog iz kog ljudi širom sveta vole da dočekuju jutro uz Nushine DJ setove.

Ulaznice za ovaj spektakl nalaze se u pretprodaji na svim prodajnim mestima Eventima i Gigstixa po trenutnoj ceni od 1.000 dinara za regularnu, odnosno 1.500 dinara za VIP ulaznicu.

Nastavak na Danas...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.