Debiši i zvanično u Arsenalu

Izvor: Vesti-online.com, 18.Jul.2014, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Debiši i zvanično u Arsenalu

Dosadašnji fudbaler Njukasla Matje Debiši je zvanično igrač Arsenala, preneli su britanski mediji.

 

"Veoma sam ponosan što sam došao u tako veliki klub, kao što je Arsenal. Radujem se što ću sarađivati sa Arsenom Vengerom i nadam se da ću pomoći ekipi u borbi za trofeje. Jedva čekam da zaigram za Arsenal, a pogotovo u Ligi šampiona", rekao je Debiši.

 

Standardni desni bek reprezentacije Francuske u Arsenal dolazi kao zamena >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << za Bakarija Sanju koji je prešao u Mančester siti.

"Oduševljeni smo što je Debiši došao kod nas. On je odličan odbrambeni igrač koji ima mnogo iskustva u Premijer ligi i uveren sam da će se odlično uklopiti u ekipu", rekao je trener Arsenala Arsen Venger za klupski sajt.

 

Cena transfera iznosi oko 11,5 miliona funti, a sa novim klubom je potpisao višegodišnji ugovor.

 

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.