Izvor: B92, 17.Apr.2009, 02:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dačić: Ako treba daću svoj resor
Ivica Dačić (FoNet, arhiva)
Beograd -- "Spreman sam da se povučem sa mesta ministra policije, ako ono predstavlja teret za državu i ukoliko tako doprinosim racionalizaciji", kaže Ivica Dačić.
Prvi čovek policije izjavio je za Večernje novosti da je licemerno da optužuju SPS da se protivi smanjenju resora u vladi, a da o tome uopšte nije bilo zvaničnih razgovora.
"Ljut sam na svoje koalicione partnere što u medijima stvaraju takvu sliku o nama”, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kaže Dačić.
Upitan, da li mu je nekada pomenuto smanjenje resora, Dačić kaže da to nije bilo zvanično.
"Samo smo na kraju jednog sastanka o krizi i pregovorima sa MMF pomenuli i tu mogućnost. Spreman sam da razgovaramo o svim mogućnostima, ali nam do sada niko nije ponudio nikav papir”, dodaje Dačić.
Dačić: Spreman sam na povlačenje!
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Apr.2009
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da je spreman da se povuče sa ove funkcije, ako ona predstavlja teret za državu i ukoliko tako doprinosi racionalizaciji..."Licemerno je da nas optužuju da se protivimo smanjenju resora u Vladi, a da o tome uopšte nije bilo...










