Dačić: Ako treba daću svoj resor

Izvor: B92, 17.Apr.2009, 02:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dačić: Ako treba daću svoj resor

Ivica Dačić (FoNet, arhiva)

Beograd -- "Spreman sam da se povučem sa mesta ministra policije, ako ono predstavlja teret za državu i ukoliko tako doprinosim racionalizaciji", kaže Ivica Dačić.

Prvi čovek policije izjavio je za Večernje novosti da je licemerno da optužuju SPS da se protivi smanjenju resora u vladi, a da o tome uopšte nije bilo zvaničnih razgovora.

"Ljut sam na svoje koalicione partnere što u medijima stvaraju takvu sliku o nama”, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kaže Dačić.

Upitan, da li mu je nekada pomenuto smanjenje resora, Dačić kaže da to nije bilo zvanično.

"Samo smo na kraju jednog sastanka o krizi i pregovorima sa MMF pomenuli i tu mogućnost. Spreman sam da razgovaramo o svim mogućnostima, ali nam do sada niko nije ponudio nikav papir”, dodaje Dačić.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Dačić: Spreman sam na povlačenje!

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Apr.2009

BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da je spreman da se povuče sa ove funkcije, ako ona predstavlja teret za državu i ukoliko tako doprinosi racionalizaciji..."Licemerno je da nas optužuju da se protivimo smanjenju resora u Vladi, a da o tome uopšte nije bilo...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.