Da li je jedini? Mark Volberg želi da prebije pevače benda „One direction“

Izvor: Blic, 10.Jan.2014, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da li je jedini? Mark Volberg želi da prebije pevače benda „One direction“

Poznati holivudski glumac Mark Volberg je u američkoj emisiji “Konan“ rekao da su njegove ćerke Ela (10) i Grejs (4) veliki fanovi britanskog boj benda što se njemu nikako ne dopada.

-Devojčice su se u potpunosti okrenule bendu "One direction" i više ne mare za starog ćaleta. - izjavio je 42-ogodišnji glumac u emisiji "Konan".

-Moja četvorogodišnjakinja mi stalno govori kako joj se sviđa Heri, što mene jako nervira i rekao sam joj da ću sledeći put kada >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ga budem video da ga udarim u nos. - bio je iskren Mark.

-Stalno izvlači neke njegove slike ni od kuda, ima ih po celoj sobi i ja se često pretvaram kako ću ih sve pocepati pred njom i kako sam jako ljubomoran na Herija, a kada ga budem video dobiće svoje. - objasnio je glumac.

Na pitanje voditelja kako namerava da prebije člana jednog od najpopularnijih bendova, glumac je odgovorio - Prebiću ih sve odjednom. Ali pre toga ću ih dovesti da upoznaju moje ćerke. To bih najradije učinio što pre. Moja starija ćerka ima 10 godina i njoj se oni isto sviđaju. To će im biti poslednji put da se upoznaju sa nekim momkom. Nakon toga im uvodim vreme Zlatokose. - našalio se Mark.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Mark Volberg želi da razbije nos pevaču benda One direction!

Izvor: Kurir, 10.Jan.2014

Moja četvorogodišnjakinja mi stalno govori kako joj se sviđa Heri, što mene jako nervira i rekao sam joj da ću sledeći put kada ga budem video da ga udarim u nos, bio je iskren Mark..Poznati holivudski glumac Mark Volberg je u američkoj emisiji “Konan“ rekao da su njegove ćerke Ela (10) i...

Nastavak na Kurir...

Mark Valberg ne voli One Direction

Izvor: Story, 11.Jan.2014, 14:32

Zgodni holivudsku glumac i zvezda mnogih akcionih filmova Mark Valberg otkrio je da mu momci iz benda One Direction nisu simpatični, a razlog za to jeste što ih njegova ćerka obožava više nego što je njemu prijatno...Mark Valberg, Guliver/Getty images

Nastavak na Story...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.