Izvor: B92, 19.Mar.2016, 13:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DS: Pošta Srbije odbija da šalje našu poštu
Beograd -- Demokratska stranka saopštila je da Javno preduzeće Pošta Srbije bez zakonskog osnova odbija 10 dana da u izbornoj kampanji šalje poštu te stranke.
DS je ocenila da je to dokaz instrumentalizacije državnih institucija.
"Ovo je dokaz da je (premijer Srbije) Aleksandar Vučić instrumentalizovao sve državne institucije u partijsku vojsku koja adi isključivo za Srpsku naprednu stranku, a ne za građane", ocenjeno je u saopštenju DS-a.
Ta stranka >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << navela je da je nepoštovanje zakona "cena" koju je direktor JP Pošte Srbije Milan Krkobabić platio Aleksandru Vučiću za svoju poziciju na izbornoj listi SNS-a.
"DS to svakako neće zaustaviti u borbi za izgradnju pravne države slobodnih građana, a primenićemo i sve pravne lekove protiv protivzakonite odluke koja je rezultat straha SNS od izbornih rezultata i narastajućeg nezadovoljstva građana", dodaje se u saopštenju.





