Izvor: Nezavisne Novine, 15.Maj.2020, 15:30
Ćulum ubijen u autu u banjalučkom naselju Dragočaj
BANJALUKA – Banjalučanin Slaviša Ćulum ubijen je u svom automobilu, u blizini porodične kuće u Dragočaju kod Banjaluke, potvrdila je Mirna Miljanović, načelnik Odjeljenja za odnose sa javnošću MUP-a Republike
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Zbog ubistva Ćuluma punktovi u Banjaluci, Dragočaj nadlijeće helikopter
Izvor: Nezavisne Novine, 15.Maj.2020
BANJALUKA – Slaviša Ćulum (36) ubijen je u banjalučkom naselju Dragočaj, a kako javlja novinar "Nezavisnih" policija je blokirala cijelo naselje, a nadlijeće ga i helikopter MUP-a.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













