Crveno-bela zebra osvanula na ulici u centru Niša!

Izvor: Kurir, 13.Jun.2015, 05:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crveno-bela zebra osvanula na ulici u centru Niša!

NIŠ - Narodni poslanik i doktor Dušan Milisavljević na Fejsbuk je okačio fotografiju na kojoj se vidi pešački prelaz ofarban u crvenu i belu boju, što je izazvalo mnogo komentara na društvenim mrežama.

Građani Niša imaju priliku da se susretnu s nesvakidašnjim prizorom u jednoj od ulica u samom centru. Fotografiju je okačio Milisavljević, uz komentar:

Pešački prelaz u centru Niša ofarban u crveno-belo?? E, partizanovci, ovde ni zebra nije više crno-bela??. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<

Pomenuta slika je sinoć imala više od trista dva lajka i više od četrdeset i pet komentara.

Komentari variraju od oduševljenja do razočaranja partizanovaca, koji su ovo doživeli kao malu provokaciju. „Kakva je ovo diskriminacija nas Grobara? Sada moramo da tražimo alternativne prelaze“, komentarisala je u šali jedna devojka, dok je neko od korisnika izrazio svoj revolt na sledeći način: „Ovo nema nigde u normalnim zemljama“.

Neki su se pitali koliko košta ovakav prelaz, dok su drugi ovaj postupak pozdravili: „Malo šarma na poskupljenje. Prijatan dan, kreativni“.

(N. G.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.