Čini se da je Pjongjang izveo nova lansiranja raketa

Izvor: B92, 01.Avg.2019, 22:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Čini se da je Pjongjang izveo nova lansiranja raketa"

Vašington -- Čini se da je Severna Koreja izvela nova lansiranja raketa, rekla su danas dva neimenovana američka zvaničnika.

Kako prenosi Rojters, zvaničnici su naveli da najnoviji test raketa nije ugrozio bezbednost Severne Amerike, kao i da je bio sličan prethodnim, koji su izvedeni u sredu i 25. jula.

Oni, međutim, nisu mogli da preciziraju koliko je raketa lansirano, niti koje su rakete bile u pitanju, dodaje britanska agencija.

Američki predsednik >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Donald Tramp izjavio je danas u trenutku dok je iz Bele kuće odlazio na put u Ohajo da nije zabrinut zbog severnokorejskih raketnih proba, navodeći da je reč o veoma standardnim projektilima kratkog dometa, preneo je Rojters.

Nastavak na B92...






Povezane vesti

SAD: Izgleda da je Pjongjang izveo nova lansiranja raketa

Izvor: Nezavisne Novine, 01.Avg.2019

VAŠINGTON - Čini se da je Sjeverna Koreja izvela nova lansiranja raketa, rekla su danas dva neimenovana američka zvaničnika.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.