Izvor: Nezavisne Novine, 25.Apr.2018, 22:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Četiri osobe iz Sarajeva uhapšene zbog iznude

SARAJEVO - Federalna policija uhapsila je četiri lica iz Sarajeva zbog iznude, te izvršila pretrese stambenih objekata i vozila na više lokacija na području opština Novi Grad i Ilidža, kao i dva ugostiteljska objekta.

Lica čiji su inicijali A.C. (21), K.G. (23), A.S. (31) i A.Ć. (29) osumnjičena su da su od jedne osobe iz Sarajeva u više navrata iznuđivala novac i imovinu, upućujući ozbiljne prijetnje po život njoj i članovima njene porodice, prenosi portal Klix.ba.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << />
Prilikom hapšenja u okviru akcije "Escape" i pretresa, prema nalogu Opštinskog suda Sarajevu, pronađen je i oduzet novac, vatreno oružje, municija, mobilni telefoni aparati, SIM kartice i drugi predmeti koji se dovode u vezu sa krivičnim djelima iznuda i ugrožavanje bezbjednosti.

Uhapšeni će, nakon kriminalističke obrade, biti predati Tužilaštvu kantona Sarajevo, pod čijim je nadzorom realizovana današnja akcija.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.