Izvor: Nezavisne Novine, 07.Avg.2018, 17:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čelsi sprema žestoku kaznu za Kurtou
Prvi golman Čelsija Tibo Kurtoa nije se pojavio na treningu londonskog kluba, a čini se da ga zbog toga očekuje žestoka finansijska kazna.
Poslije osvajanja trećeg mjesta na Svjetskom prvenstvu s reprezentacijom Belgije, Kurtoa je trebalo juče da se priključi pripremama Plavaca, ali Belgijanac se nije pojavio.
Prema informacijama koje stižu s Ostrva Kurtoa će biti kažnjen s iznosom od dvije sedmične >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << plate, što ukupno iznosi 200.000 funti, jer se nije pojavio ni na jutrošnjem treningu.
Golman se nada da će na ovaj način svoj trenutni klub prisiliti da ga proda Real Madridu za manje od 45 miliona funti.
Navodno Mauricio Sari ima već spremnu zamjenu za Belgijanca, a riječ je o Janu Oblaku, ali problem je otkupna klauzula za slovenačkog golmana koja iznosi 89 miliona funti.
(Faktor.ba)
Nastavak na Nezavisne Novine...
















