Čanak i Tadić u ponedeljak razgovaraju sa Pastorom

Izvor: Blic, 27.Jun.2014, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čanak i Tadić u ponedeljak razgovaraju sa Pastorom

Novi Sad - Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenada Čanka i Nova demokratska stranka (NDS) Borisa Tadića sastaće se u ponedeljak u Novom Sadu sa Savezom vojvođanskih Mađara (SVM) Ištvana Pastora, a očekuje se da će tema razgovora biti rekonstrukcija pokrajinske vlasti.

Čanak i Tadić, sa delegacijama LSV i NDS, razgovaraće u ponedeljak sa delegacijom SVM koju će predvoditi njen predsednik Ištvan >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Pastor, saopšteno je danas iz LSV.

Posle razgovora, čiji je početak zakazan za 30. jun u 13 sati, u prostorijama LSV biće održana konferencija za novinare.

Zamenik predsednika LSV Bojan Kostreš izjavio je ranije Tanjugu da će ta stranka, sastankom sa SVM, početi razgovore o rekonstrukciji pokrajinske vlasti a o tome će u utorak razgovarati sa Demokratskom stranom.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Čanak i Tadić u ponedeljak razgovaraju sa Pastorom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Jun.2014

Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenada Čanka i Nova demokratska stranka (NDS) Borisa Tadića sastaće se u ponedeljak u Novom Sadu sa Savezom vojvođanskih Mađara (SVM) Ištvana Pastora, a očekuje se da će tema razgovora biti rekonstrukcija pokrajinske vlasti.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.