ČESTITAMO! Čak 120.000 evra otišlo u Beograd!

Izvor: Mondo, 16.Mar.2018, 21:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ČESTITAMO! Čak 120.000 evra otišlo u Beograd!

Večerašnje izvlačenje u 22. kolu igre na sreću LOTO obradovalo je Beograđanina ili Beograđanku.

Foto: MONDO/Mario Milojević - ilustracija

U večerašnjem LOTO izvlačenju nije izvučena "sedmica", ali je zato izvučen dobitnik Loto plus premije.

Igrač koji je uplatio listić sa sledećim Loto plus brojevima: 23, 35, 17, 33, 3, 13, 25, od danas je bogatiji za 120.000 evra.

Ovo je prvi Loto plus dobitnik u 2018. godini. Tiket >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je uplaćen u Beogradu, na opštini Palilula.

Nagradni fond za "sedmicu" iznosio je neverovatnih 850.000 evra, ali niko nije uspeo da "ubode" svih sedam brojeva.

Izvučena je sledeća Loto kombinacija: 36, 22, 18, 16, 28, 10, 5.

Četvoro igrača pogodilo je kombinaciju od šest brojeva i osvojilo oko 723. 890 dinara, a 386 igrača imalo je pet pogodaka.

Dobitnika nije bilo ni u Džoker izvlačenju, čiji je dobitak iznosio takođe 120.000 evra.

Izvučeni su sledeći Džoker brojevi 1, 6, 9, 6, 5, 8.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Izvučen Loto plus: 120.000 evra dobitniku iz Beograda

Izvor: BKTV News, 16.Mar.2018

U 22. kolu igre na sreću LOTO izvučen je Loto plus dobitak u iznosu od 120.000 evra...Dobitna kombinacija bila je 3 13 17 23 25 33 35 a tiket je uplaćen u Beogradu, tačnije na Palilula...Dobitak "sedmica" nije izvučen, a kombinacija brojeva 5 10 16 18 22 28 36 u ovom kolu iznosila je 850.000 evra...Šesticu...

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.