Izvor: Mondo, 16.Mar.2018, 21:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ČESTITAMO! Čak 120.000 evra otišlo u Beograd!
Večerašnje izvlačenje u 22. kolu igre na sreću LOTO obradovalo je Beograđanina ili Beograđanku.
Foto: MONDO/Mario Milojević - ilustracija
U večerašnjem LOTO izvlačenju nije izvučena "sedmica", ali je zato izvučen dobitnik Loto plus premije.
Igrač koji je uplatio listić sa sledećim Loto plus brojevima: 23, 35, 17, 33, 3, 13, 25, od danas je bogatiji za 120.000 evra.
Ovo je prvi Loto plus dobitnik u 2018. godini. Tiket >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je uplaćen u Beogradu, na opštini Palilula.
Nagradni fond za "sedmicu" iznosio je neverovatnih 850.000 evra, ali niko nije uspeo da "ubode" svih sedam brojeva.
Izvučena je sledeća Loto kombinacija: 36, 22, 18, 16, 28, 10, 5.
Četvoro igrača pogodilo je kombinaciju od šest brojeva i osvojilo oko 723. 890 dinara, a 386 igrača imalo je pet pogodaka.
Dobitnika nije bilo ni u Džoker izvlačenju, čiji je dobitak iznosio takođe 120.000 evra.
Izvučeni su sledeći Džoker brojevi 1, 6, 9, 6, 5, 8.
Izvučen Loto plus: 120.000 evra dobitniku iz Beograda
Izvor: BKTV News, 16.Mar.2018
U 22. kolu igre na sreću LOTO izvučen je Loto plus dobitak u iznosu od 120.000 evra...Dobitna kombinacija bila je 3 13 17 23 25 33 35 a tiket je uplaćen u Beogradu, tačnije na Palilula...Dobitak "sedmica" nije izvučen, a kombinacija brojeva 5 10 16 18 22 28 36 u ovom kolu iznosila je 850.000 evra...Šesticu...








