Izvor: Kurir, 15.Sep.2010, 15:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
CELODNEVNE GSP KONTROLE U PRIGRADSKIM NASELJIMA
BEOGRAD - Iz Gradskog saobraćajnog preduzeća "Beograd" saopšteno je da će od sutra početi da se primenjuju celodnevne kontrole u vozilima koja saobraćaju u prigradskim naseljima.
Veliki broj kontrolora biće koncentrisan u jednom naselju i tokom celog dana će biti u vozilu, tako da niko neće moći da se vozi bez karte.
Akcija intenzivne kontrole počeće na liniji 702 - od Batajnice do naselja Busije, navodi se u saopštenju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















