Izvor: Blic, 19.Feb.2018, 08:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Brnabić danas sa poverenicom i članicama UPŽ
Predsednica Vlade Ana Brnabić sastaće se danas sa poverenicom za zaštitu ravnopravnosti Brankicom Janković i članicama Udruženja poslovnih žena Srbije.
Kako je saopštila vladina Kancelarija za saradnju s medijima, na sastanku će se razgovarati o razvoju ženskog preduzetništva u Srbiji i najboljim praksama i dostignućima žena preduzetnica iz Udruženja poslovnih žena.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







