Brajan Hojt Ji: SAD ostaju prisutne na Balkanu

Izvor: Beta Video, 24.Maj.2017, 13:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brajan Hojt Ji: SAD ostaju prisutne na Balkanu

BEOGRAD - Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD za evropska i evroazijska pitanja Brajan Hojt Ji izjavio je danas u Beogradu da se američka politika prema Zapadnom Balkanu nije značajno promenila od izbora predsednika Donalda Trampa i da se bazira na američkim interesima, a to su bezbednost i demokratija. (CH3)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Hojt Ji: SAD želi da sarađuje sa Rusijom gde god je moguće

Izvor: Beta Video, 24.Maj.2017

BEOGRAD - Odgovarajući na pitanje o uticaju Rusije na Balkanu, zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD za evropska i evroazijska pitanja Brajan Hojt Ji je naveo da njegova zemlja želi da saradjuje s Moskvom gde god je to moguće, ali i da će snažno braniti svoje interese. (CH5)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta Video. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta Video. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.