Izvor: Blic, 05.Sep.2012, 15:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Brajan Adams na Ibici sa 28 Martini lepotice
Pevač Brajan Adams koji je postao fotograf je proveo nekoliko dana na Ibici gde je slikao 28 prelepih devojaka koje su finalistkinje izbora za sledeće zaštitno lice Martinija.
Brajan Adams (52) je samo jedna od poznatih ličnosti koje će uzeti učešće u globalnom izboru Martinija, koji je počeo prošle godine u Rimu. Prethodne Martini devojke su bile Šarliz Teron, Nikolet Šeridan i Monika Beluči, ali ove godine konkurs je bio otvoren za javnost, pa su devojke mogle da >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se prijavljuju putem Fejsbuka i zvaničnog sajta.
Finalistkinje su nosile bele "Hajdi Klajn" bikinije i predstavljale su 23 države, a Brajan Adams ih je na Ibici slikao iz vazduha uz pomoć umetničkog direktora modnog magazina "Harpers Bazar".









