Izvor: Blic, 14.Nov.2013, 18:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Božović: Provera rada i Smajića i cele uprave
Sektor unutrašnje kontrole već vrši provere rada načelnika Policijske uprave Sremska Mitrovica kao i cele uprave, izjavio je danas državni sekretar MUP-a zadužen za taj sektor Vladimir Božović.
Povodom tvrdnji Polcijskog sindikata Srbije (PSS) da načelnik te uprave Zoran Smajić maltretira i policijace i građane i krši zakon, Božović je rekao Tanjugu da je "Sektor već preuzeo mere i aktivnosti iz svoje nadležnosti".
Božović kaže da pripadnici Sektora >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << unutrašnje kontrole, uz rad načelnika Smajića proveravaju i rad kompletne Policijske uprave, a da će o rezultatiam provera, kada budu okončane, biti upoznati svi nadležni u MUP, uključujući ministra unutrašnjih poslova Ivicu Dačića.
Predstavnici PSS su prethodno saopštili da Smajić na najgrublji način krši zakon, maltretira i policajace i građane, i traže od nadležnih da reaguju i to spreče.
Najčitanije SADA:
Božović: Provera rada Smajića i cele uprave
Izvor: Akter, 14.Nov.2013
Sektor unutrasnje kontrole već vrši provere rada načelnika Policijske uprave Sremska Mitrovica kao i cele uprave, izjavio je državni sekretar MUP-a zadužen za taj sektor Vladimir Božović









