Izvor: Nezavisne Novine, 02.Mar.2018, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Borba za bon od 200 KM je počela

Na konkurs "Nezavisnih novina" pristigli su i prvi tekstovi, a da vi ne bi propustili priliku da osvojite bon od 200 KM za onu koju volite požurite da nam pišete.

Ovo je pravi trenutak da napišete divne riječi kao nekada što su džentlmeni pisali pisma i priče koji su osvajali ženska srca.

Pažnja je najvredniji poklon kojem će se svaka dama obradovati, pogotovo ako dolazi od muškarca kojem je podarila ili uljepšala život.

Majka, sestra i supruga >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << su one koje svakodnevno brinu o vama i za vas, a ovo je vaša prilika da im pokažete koliko vam to znači.

Najbolji među muškarcima je onaj koji majku, ženu ili sestru čuva i pazi kao najveću dragocjenost.

Učestvujte na konkursu "Nezavisnih novina" i pošaljite nam priču ili pjesmu o ženi koju najviše volite i cijenite i pokažite joj da ste baš vi najbolji.

Napišite kratku priču i pjesmu na jednu od tri teme:

MOJA MAJKA, SESTRA ili SUPRUGA

i zajedno s njihovim fotografijama, imenom, prezimenom i brojem telefona dostavite na adresu konkurs@nezavisne.com

Konkurs je otvoren do 6.3.2018. godine.

Tri najbolja teksta s fotografijama će biti objavljena u "Nezavisnim novinama" i na portalu www.nezavisne.com 8. marta.

Pobjednici konkursa će osvojiti i poklon bon u vrijednosti od 200 KM za onu o kojoj su pisali.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.