Kličko nudi Čisori revanš

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Feb.2012, 16:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kličko nudi Čisori revanš

BERLIN -

Svetski šampion u teškoj kategoriji WBC verzije Ukrajinac Vitali Kličko rekao je danas da želi da pruži Britancu Dereku Čisori šansu za revanš kako bi mogao da ga nokautira.

U izjavi za nemački list Velt (Die Welt) Kličko je rekao da je svestan da mu ponovni obračun ništa ne donosi, ali da želi da kazni Čisoru.

"Moj ego, nešto duboko u meni govori mi, sasvim jasno, da tog čoveka (Čisoru) treba valjano da kaznim. Želim da ga nokautiram u >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ringu. Za mene je taj duel i dalje otvoren", kazao je stariji od braće Kličko.

On je u subotu u Minhenu u borbi za titulu WBC ubedljivo na poene u 12 rundi pobedio Čisoru i sačuvao šampionski pojas.

Međutim, ponašanje Čisore, šamar na konferenciji za štampu i pljuvanje na mlađeg brata Vladimira neposredno pre meča, nagnali su Ukrajinca da poželi još jedan duel.

Ipak, njegov menzadžer Bern Boente obdacio je moguićnost organizovanja revanša.

Čisora je pred subotnji mečc pretio Kličku nokautom, da bi mu na zvaničnom merenju udario i šamar.



Svoj nastup van ringa Čisora je završio tučom sa sunarodnikom i kolegom Dejvidom Hejem na konferenciji za štampu posle borbe.

Zbog tuče i pretnji Čisoru je u nemačkoj privela i policija. On je zbog tog obračuna uputio i javno izvinjenje.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Kličko: Hoću da nokautiram Čisoru

Izvor: Sportal.rs, 21.Feb.2012

Svetski šampion u teškoj kategoriji WBC verzije, Ukrajinac Vitali Kličko, rekao je da želi da pruži Britancu Dereku Čisori šansu za revanš kako bi mogao da ga nokautira.

Nastavak na Sportal.rs...

Kličko želi da nokautira Čisoru

Izvor: NaDlanu.com, 21.Feb.2012

Svetski šampion u teškoj kategoriji WBC verzije Ukrajinac Vitali Kličko rekao je da želi da pruži Britancu Dereku Čisori šansu za revanš kako bi mogao da ga nokautira... U izjavi za nemački list Velt Kličko je rekao da je svestan da mu ponovni obračun ništa ne donosi, ali da želi da kazni...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.