Bobo Knežević objavio pesmu Dim u stilu Džonija Keša

Izvor: Blic, 28.Apr.2016, 20:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bobo Knežević objavio pesmu "Dim" u stilu Džonija Keša

Kantautor, pevač i gitarista Bobo Knežević snimio je novu veselu kantri pesmu "Dim" aranžmanski sličnu muzičkom stilu Džonija Keša sa samih početaka njegove karijere.

Knežević je skrenuo pažnju na sebe šaljivim pesmama "Co to maš" i "Dominik", nakon čega je popularnost ovog hrvatskog muzičara porasla u celom regionu te je je prošle godine nastupio i na Egzit festivalu.

Njegovi nastupi su kombinacija stendap komedije i retro roka sa primesama bluz i kantri >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << muzike, a sa novosadskim pank bendom "Zbogom Brus Li" ranije je snimio pesmu "Krmena".

Interesantno je da ovaj muzičar nastupa sa dva prateća benda, u Hrvatskoj to su "Maderfejkersi", a u Srbiji "Pozadinci".

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.