Izvor: Danas, 01.Dec.2013, 20:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bezbednjacima možemo samo da verujemo na reč
Možemo se nadati, odnosno verovati da službe bezbednosti presretanje komunikacije građana i pristup zadržanim podacima vrše isključivo u skladu sa Ustavom Srbije, odnosno na osnovu odluke suda. Problem je, međutim, što ne bi trebalo da verujemo, nego da znamo.
Povezane vesti
Šabić: Bezbednjacima možemo samo da verujemo na reč
Izvor: NoviMagazin.rs, 01.Dec.2013
Možemo da se nadamo, odnosno da verujemo da službe bezbednosti presretanje komunikacije građana i pristup zadržanim podacima vrše isključivo u skladu sa Ustavom Srbije, odnosno na osnovu odluke suda. Problem je, međutim, što ne bi trebalo da verujemo, nego da znamo, smatra Rodoljub Šabić, poverenik...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







