Beograđanke, gradonačelnik vas časti!

Izvor: Mondo, 08.Mar.2015, 10:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beograđanke, gradonačelnik vas časti!

Dame koje danas budu kupovale karte za pozorišne predstave u Ateljeu 212, BDP-u i JDP-u će za jednu kupljenu kartu drugu dobiti na poklon, najavila je danas Gradska uprava.

Foto: Guliver/Getty/Thinstock

To je inicijativa gradonačelnika Beograda Siniše Malog, koji je rekao da je to simboličan poklon Grada za sve dame koje tog dana budu otišle na blagajne tri navedena pozorišta.

"Naša strategija je da približimo kulturu građanima, a ovo je jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << od načina", rekao je Mali i poželeo damama srećan praznik uz poruku da se Grad kroz razne akcije i aktivnosti zalaže za bolji položaj žena u društvu i za njihovu ravnopravnost sa muškom populacijom.

Povodom 8. marta, Grad je damama omogućio i da iskoriste neku od besplatnih aktivnosti u Gradskom centru za fizičku kulturu - danas od 19 do 21 sati, besplatno plivanje na zatvorenom bazenu Taš i besplatan ulaz u Zoološki vrt.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.