Beograd: Hitna pomoć obavila 100 intervencija

Izvor: Blic, 27.Avg.2011, 12:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beograd: Hitna pomoć obavila 100 intervencija

Beogradska Hitna pomoć obavila je noćas 100 intervencija, od čega 24 na javnom mestu, uglavnom zbog saobraćajnih nesreća i tuča, rekli su u toj službi.

U 19.28 časova, na kružnom putu kod kamenoloma u Rakovici u saobraćajnoj nesreći povređeni su muškarac star oko 57 godina, i žena stara oko 50 godina, koji su sa tupim povredama glave i grudnog koša prevezeni u Urgentni centar.

U 20.46 u Radničkoj ulici kod >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Ade Ciganlije povređen je pešak, muškarac oko 30 godina, koji je tom prilikom zadobio tupu povredu desnog ramena, ali nije gubio svest, kazala je Macura.

Prema njenim rečima u saobraćajnoj nezgodi koja se nešto posle 23 sata dogodila u Borskoj ulici povređena su dva mladića i jedna devojka.

Tom prilikom muškarac star oko 24 godine zadobio je prelom obe butne kosti i otvorenu ranu na glavi. On je bez svesti, prevezen na odeljenje reanimacije Urgentnog centra, dodala je Macura.

Hitnoj pomoći tokom noći u podjednakom broju obraćale su se sve

grupe hroničnih bolesnika, rekla je Beti portparol Hitne pomoći Nada

Macura.

Povezane vesti: Hitna pomoć noćas obavila 124 intervencije Četiri osobe povređene u udesima Mirna noć za Hitnu pomoć Žena preminula posle pada sa 14. sprata U nesreći u centru Beograda povređene dve osobe

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.