Izvor: Press, 16.Mar.2013, 21:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bekovu ulogu u privatizacijama ispitaće nadležni organ
"Reakcija gospodina Beka se svela na ličnu uvredu, a ja zbog svog zdravstvenog stanja nisam u mogućnosti da pijem. Drago mi je da je Beko rekao da nisam učestvovao u privatizacijama i uništavanju Srbije, a njegovu ulogu u spornim privatizacijama u Srbiji utvrdiće nadležni državni organi", rekao je Jokić Tanjugu.
Beko je ranije danas putem saopštenja poručio da ne predstavlja opasnost za bezbednost prvog potpredsednika vlade Aleksandra Vučića, kako to tvrdi Jokić za >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << list "Kurir".
Beko je u saopštenju naglasio da će povodom takve klevete preduzeti "odlučne korake pred nadležnim institucijama koje brinu o javnoj bezbednosti".
"Sa Jokićem ću se opet sresti na sudu", istakao je Beko koji je dodao da je njegov poslednji susret sa Jokićem bio prilikom davanja izjava, u svojstvu svedoka, italijanskom državnom tužilastvu o privatizaciji Telekoma Srbija. "Tada sam posvedočio da u tom postupku niste imali aktivnu ulogu zbog vašeg gotovo svakodnevnog pijanstva, iako ste bili prisutni i na funkciji", naveo je Beko.
Jokić je, inače, za "Kurir" izavio je da se protiv Vučića vode koncentrisani i sveobuhvatni napadi koji dolaze "iz tajkunsko-političko-medijske sfere", koji će na kraju pokušati i da mu oduzmu život.
"I Miroslav Mišković i Milan Beko i mnogi politički lideri koji gube svoje pozicije, kao i njihove medijske sluge dobro znaju šta pripremaju", kazao je Jokić i dodao da Vučić sve zna.
Jokić: Bekovu ulogu u privatizacijama ispitaće nadležni organ
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Mar.2013
BEOGRAD -..Šef kabineta i savetnik prvog potpredsednika Vlade Srbije Aleksa Jokić ocenio je večeras da se reakcija biznismena Milana Beka na njegov intervju svela na ličnu uvredu i poručio da će Bekovu ulogu u spornim privatizacijama u Srbiji utvrditi nadležni organi..."Reakcija gospodina Beka...















