Beko saslušan zbog C marketa?

Izvor: Mondo, 17.Mar.2013, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beko saslušan zbog "C marketa"?

Biznismen Milan Beko saslušan je u vezi sa sumnjivom privatizacijom "C marketa", piše "Kurir".

Njegove nervozne izjave u proteklih nekoliko dana u medijima posledica su činjenice da se istrage u vezi sa "Lukom Beograd" i "C marketom" privode kraju, piše navodi list.

Pozivajući se na izvor u vrhu MUP-a, list navodi da je vlasnik Luke Beograd, Beko, u četvrtak saslušan u vezi sa privatizacijom "C marketa" o čemu su ga detaljno ispitivali inspektori Radne >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << grupe Uprave kriminalističke policije i SBPOK-a.

Beko ima sve manji manevarski prostor i njegove reakcije su reakcije veoma nervoznog čoveka, navodi Kurir reči sagovrnika iz vrha MUP-a.

List navodi da je u toku intenzivna istraga o okolnostima protivzakonitog postupka preuzimanja 76 odsto akcija malih akcionara, gde su, prema dosadašnjim rezultatima, aktivnu ulogu imali Miroslav Mišković, Beko, Danko Djunić, predstavnik malih akcionara Branko Pavlović i direktor "C marketa" Slobodan Radulović.

Kurir piše i da je u vezi sa slučajem "C market" prošle nedelje saslušan i Miroslav Mišković, koji je u pritvoru već tri meseca.

(Tanjug , Foto: Nemanja Jovanović, Tanjug)
Pogledaj vesti o: Milan Beko

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.