Barkli: Džejms me je tera da ga poredim sa Džordanom

Izvor: Kurir, 05.Okt.2012, 19:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barkli: Džejms me je tera da ga poredim sa Džordanom

On sve radi dobro kao Džordan, čak je veći, snažniji i brži", rekao je Barkli

Bivši istaknuti američki košarkaš Čarls Barkli uporedio je zvezdu Majamija Lebrona Džejmsa sa jednim od najboljih igrača svih vremena Majklom Džordanom.

"Mislio sam da nikoga neću moći da poredim sa Džordanom, ali Džejms me je naterao na to. On sve radi dobro kao Džordan, čak je veći, snažniji i brži", rekao je Barkli gostujući >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na televiziji "TNT".

Džejms je prošle sezone osvojio prvu NBA titulu u karijeri, kao i nagrade za najkorisnijeg igrača regularnog dela sezone i finalne serije. Košarkaš Majamija ovog leta predvodio je reprezentaciju SAD, koja je na Olimpijskim igrama u Londonu osvojila zlatnu medalju.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.